Ruszają kolejne CYKLICZNE zajęcia BACHATY W PARZE OD PODSTAW. Nauczanie metodyką Daniele i Desire.

Jeśli chcesz nauczyć się tańczyć sensualną bachatę i interesują Cię trwałe efekty to lepiej trafić nie mogłeś/łaś. Startujemy w poniedziałek 25.06. o godz. 18:00!

Bachata To taniec bardzo zmysłowy, uczuciowy oraz kontaktowy, bazujący na prostych krokach oraz bodymovemencie. Nie ma w nim zbyt dużo skomplikowanych figur, a muzyka pozwala na swobodną interpretację.
Dlatego już po kilku lekcjach poczujesz, że taniec to czysta przyjemność.
A… Mina znajomych, kiedy zobaczą Wasz taniec - bezcenna… 😉

Mężczyzno jeśli chcesz sprawić przyjemność swojej kobiecie zabierz ją na tańce! Będzie ZACHWYCONA!!!

A jeśli nie wiesz jak wygląda bachata to koniecznie zobacz link:
https://www.youtube.com/watch?v=K0NGLAAlxCk

Podobało Ci się? Przyznasz, że Daniel i Desiree to klasa sama w sobie ♥ My też się w nich zakochaliśmy i idąc za ciosem zdobyliśmy licencję na nauczenie właśnie ich metodologią.

Koszt to:
• 100 zł os. karnet na 4 wejścia.

Zapisy:
Zadzwoń pod numer: 666 865 414 lub wyślij wiadomość na Timbaila - szkoła tańca podaj swoje imię, nazwisko, numer telefonu, zajęcia na jakie chcesz się zapisać oraz ewentualnie dane partnera/ partnerki. Jeśli nie masz partnerki/a to koniecznie napisz do nas, spróbujemy pomóc.

Polecany strój: mogą być jeasny bądź dresy, panie często tańczą w leginsach ku uciesze panów 🙂 obuwie sportowe bądź obuwie taneczne na obcasie. Ważny aspektem z racji bliskości tańca jest higiena dlatego prosimy zwrócić na to uwagę przed zajęciami.

Share This