Ojo joj!!!! Pura fiesta cubana to z pewnością jest to, co zastaniesz na domówce w Timbaila! Fiesta, na której przesiąkniesz kubańskim kilmatem! Soczysta muza, fantastyczni ludzie i rodzinna atmosfera!
Impreza otwarta, zapraszamy serdecznie wszystkie chętne osoby. Nie ważne czy tańczysz już salsę czy jeszcze nie! I tak się z nami dobrze zabawisz!
Fiesta ma charakter „domówkowy”, więc napije wyskokowe i mniej wyskokowe zabierz takie, które najbardziej lubisz. Przekąski też mogą być, bo balujemy do późna 😉
Błagamy! Nie przynoście tym razem chipsów i paluszków! Mamy zapasy! 😉

KOCHANI NEWS Z OSTATNIEJ CHWILI

14910483_409904142466877_880872661651387275_nWszyscy wiecie, że 5.11 odbędzie się w Timbaila impreza, na której wyciśniemy z Was siódme poty! Tyle, że tym razem będziemy tańczyć dla małej Lili! Lili to dzielna córeczka mojego kolegi, z którym znamy się od czasów podstawówki. Miałam też okazję poznać mamę Lilianki, która ma w sobie miłość i siłę mam wrażenie ponadludzką. Kropeczka - bo tak rodzice nazywają swoją córkę walczy z guzem mózgu 😔 lekarze w Pl rozkładają ręce i od dawna nie dają nadziei, a Lili wbrew rakowi żyje i walczy. Leczenie odbywa się więc za granicą i jest bardzo kosztowne, o tym chyba pisać nie trzeba. W tej chwili aby Lili mogła walczyć dalej potrzebna jest natychmiastowa wymiana zastawki, która kosztuje ponad 80.000 zł! Nie wyobrażam sobie, że zostajemy bierni! Pomożemy jak możemy! BĘDZIEMY TAŃCZYĆ DLA LILI!!!
Każda jedna złotówka z wejściówki na imprezę będzie przekazana rodzicom i wszystko to czym będziecie chcieli się podzielić! Wierzymy, że przyjdziecie licznie i będziecie tańczyć z nami do rana! W Timbaila już dziś stanie „puszka” którą będziemy zapełniać do imprezy włącznie - na złość rakowi! Ci którzy chcą się dorzucić, wiedzą że nie będą na imprezie, mogą przyjść w godzinach pracy studia i dorzucić się dla Kropeczki!
Mówi się, że kiedy dorośniesz zrozumiesz, że jedną rękę masz by pomóc sobie, a drugą by pomagać innym. W takich sytuacjach te słowa nabierają dodatkowego sensu. Wykorzystajmy potencjał naszej tanecznej, pełnej „drugiej ręki” społeczności.
Rodzice proszą też o modlitwę.
P.S. Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły jak możemy naszą familią timbailową pomóc, to piszcie w komentarzach.

Link do Fanpgae’a: https://www.facebook.com/lilianaborkowskakropcia/

 

………………DO RZECZY………………

KIEDY? 5.11.16 SOBOTA
O KTÓREJ? 21:30 I RADZIMY ANI MINUTY SPÓŹNIENIA!! 😀
GDZIE? TIMBAILA DANCE STUDIO UL. ŁÓDZKA 53 B PIOTRKÓW TRYB.
ZA ILE? ZRZUTA 5 ZŁ 🙂

A i jeszcze jedno: zaproście znajomych do wydarzenia, bo jak będziemy mieli zrobić to sami to zakwitniemy przed kompem!!

Seee yaaa!

* Biorąc udział w imprezie wyrażasz zgodę na nieodpłatne robienie fotek i filmików lub dokonywanie innego rodzaju zapisu Twojej osoby oraz transmitowanie, rozpowrzechnianie lub przekazywanie głosu i wizerunku do działań marketingowych Timbaila.

Nic się nie bój zawsze pilnujemy by było dobrze. 🙂

Link do Wydarzenia: https://www.facebook.com/events/508292846037023/

Share This