Boom! Wiem, że ostatnie zajęcia Femmology z Yunaisy wywarły na wielu kobietach mega wrażenie, dlatego mam dla Was kolejną PETARDĘ!!!! Dawka kobiecości level HIGH! 🙂

Weź udział w wyjątkowych warsztatach tanecznych High Heels i odkryj swoją kobiecość!
Zapraszamy na naukę tańca na szpilkach. Czeka Cię inspirujące spotkanie z Eweliną Polnicką, która przyjedzie do nas prosto z Los Angeles! Inspirująca, pełna sexapilu i kobiecości choreografia oraz porządny trening to pewność!

Heels Heels to 2,5 godziny tańca na światowym poziomie pod okiem Eweliny Polnickiej!

Ewelina to profesjonalna tancerka, która swoim koncie ma udział w 6-miesięcznym profesjonalnym programie tanecznym organizowanym przez jedną z najlepszych szkół tańca na świecie – Brodway Dance Center w Nowym Jorku. W czasie trwania programu brała udział w występach tanecznych w szkole, a także w popularnym programie telewizyjnym „Good Morning America” nadawanym przez telewizję ABC. Obecnie mieszka w Los Angeles, gdzie rozwija swoje umiejętności i bierze udział w wielu pokazach tanecznych. A już w grudniu pojawi się w naszej piotrkowskiej szkole Timbaila Dance Center, aby podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem i pomóc Ci wyzwolić Twoją kobiecość w czasie tańca w butach na wysokich obcasach!

Zajęcia są przewidziane dla wszystkich chętnych kobiet, bez względu na doświadczenia taneczne. Pamiętaj aby zabrać ze sobą buty na wysokim obcasie (koniecznie z niezniszczonym flekiem) i nakolanniki (mogą być siatkarskie).

Zrób sobie prezent na święta i przyjdź do nas w czwartek 20 grudnia w godzinach 18:00-21:30.
Koszt to jedynie 100 zł. Liczba miejsc jest ograniczona.
Zapisy są obowiązkowe: 666 865 414 lub wyślij wiadomość na Timbaila - szkoła tańca
Gwarancją miejsca jest wykupienie wejściówki w naszej szkole tańca lub robiąc przelew na konto: 52 1090 0000 0001 2215 9066
Tytułem: ImięNazwisko High_Heels.

Share This