Kochani! Mamy ogromną przyjemność poinformować Was, że do zespołu instruktorskiego Timbaila dołącza STASIU KOROTYŃSKI Finalista 7 edycji You Can Dance!

Pamiętacie wzruszającą historię dwóch braci bliźniaków Stasia i Erniego? Chłopaki zapowiedzieli, że na pierwszych zajęciach pojawią się obaj, by dać Wam jeszcze więcej radości!!!
Jak się uczyć to od najlepszych! Stasiu poprowadzi dla Was zajęcia Hip - Hop i Street Dance! Będzie OGIEŃ!

A tak pisze o sobie sam Stasiu:
Jestem choreografem, instruktorem, tancerzem, Finalistą 7 Edycji You Can Dance. Wiele lat poświęciłem na pracę pedagogiczną i wychowawczą z młodzieżą oraz prowadzenie licznych warsztaty tańca na terenie całej polski. Aktualnie zajmuję się pasami akrobatycznymi i wiele swojej pracy przeniosłem w powietrzne akrobacje.

Ciężko pracuj, bo wtedy masz szansę w siebie uwierzyć, a to lekcja, która w życiu nauczy Cię najwięcej.

Niemal każdy swój czas i wolną chwilę poświęcam na rozwój pod względem co raz to większej swobody ruchowej w aerial straps. Stawiam na cel i rozwój pod kątem sportów i obranej drogi w życiu. Uwielbiam ludzi, którzy ciężko pracują nad sobą każdego dnia.

A tu możecie przypomnieć sobie jak to było z tym YCD 😉 https://www.youtube.com/watch?v=J1jA4UsZCsc

Zatem kochani! Nie pozostaje nic innego jak zakasać rękawy i wziąć się do ciężkiej pracy realizując tym samym swoje marzenia!

Zajęcia będę w każdy wtorek, zaczynając od 6 listopada!
• hip - hop 19:30
• street dance 20:30

Zajęcia będą prowadzone od podstaw!

Zapisy: 666 865 414 lub wiadomość na fb Timbaila - szkoła tańca

Share This