Marzysz o odwiedzeniu Kuby? Spiesz się, wyspa zmienia się każdego dnia!

Obiecaliśmy zabrać nasze Timbailaczki na gorącą Kubę i tak właśnie oficjalnie informujemy, że przełom lutego marca 2020 jest nasz!
12 dniowa, niezapomniana wyprawa z najcudowniejszą ekipą ever jest w zasięgu ręki. Teraz usiądź wygodnie i czytaj! 😀

Zaczniemy może od tego, że mamy 20 miejsc i ani pół więcej. Jest to podyktowane tym, że mamy nowoczesny, prywatny transport na cały pobyt. Uwierzcie nam, podróżowanie po Kubie jest dość skomplikowane, jeśli chce się dotknąć tej „prawdziwej” Kuby. A zatem nie ma możliwości zarezerwowania miejsca bez wpłaty zaliczki.

Kolejna rzecz jest taka, że zrobimy wszystko by pomóc Wam jak najmniej boleśnie odczuć koszty jakie wiążą się z wyprawą. Rozłozymy płatności w czasie i na raty, tak żeby wszyscy mieli równe szanse. W końcu ofertę pokazujemy Wam rok wcześniej!!! 😀

____________A teraz PROGRAM WYPRAWY_____________

Dzień 1: Hawana

Przylot do Hawany, odbór grupy z lotniska przez polskojęzycznego przewodnika. Zakwaterowanie w casas
particulares, czyli w domach Kubańczyków z prywatnymi pokojami przeznaczonymi do wynajmu. Kubańskie życie będziemy podglądać dosłownie od kuchni, przy śniadaniach serwowanych przez naszych gospodarzy.

Dzień 2: Hawana

Esencja Kuby to oczywiście Hawana. Po pysznym śniadaniu, serwowanym w casas particulares, rozpoczynamy wspólne zwiedzanie stolicy Kuby.
Zobaczymy zachwycające Stare Miasto, przespacerujemy się dookoła Kapitolu i opowiemy Wam o wszystkich najważniejszych miejscach Hawany, które wpisały się w karty kubańskiej historii.
To nie koniec atrakcji tego dnia!
Kuba to żywe muzeum motoryzacji i amerykańskie kabriolety swoimi soczystymi kolorami głośno zapraszają do przejażdżki. Czas zatem na czyste szaleństwo i przejazd starymi amerykańskimi samochodami przez Hawanę, wzdłuż najsłynniejszego deptaka – Malecon – aż do Placu Rewolucji. To doskonałe miejsce na sesję zdjęciową z podobizną Che Guevary… w tle samochodów oczywiście!

Dzień 3: Hawana

Tego dnia czeka nas relaks na pięknych plażach w pobliżu Hawany, a wieczorem oczywiście roztańczona noc na najsłynniejszych hawańskich fiestach! Będziemy szukać imprez z koncertami na żywo! Tylko to sobie wyobraźcie… fiesta do muzyki na żywo granej przez największe gwiazdy muzyki kubańskiej! Aż mam dreszcze! 😀

Dzień 4: Hawana

Dzień rozpoczniemy od wspólnego zwiedzania Hawany. Pojedziemy do Fusterlandii – kolorowego osiedla z mozaiki, a także odwiedzimy posiadłość Ernesta Hemingwaya. Pomiędzy tymi punktami przystanek zrobimy w Hawanie Centrum w
przepięknym budynku, gdzie mieści się m.in. restauracja La Guarida. Budynek zasłyną z filmu „Fresa y chocholate”. Później będzie czas wolny w Hawanie na zdjęcia, spacery, zakupy, tańce na ulicy i podglądanie życia stolicy. Wieczorem wspólne wyjście na imprezę, by poczuć kubańskie rytmy i kto wie… może znowu trafi nam się jakiś koncert?

Dzień 5: Trinidad i Playa Ancon

Pakujemy walizkę i rano jedziemy do Trinidadu. Piękny i kolorowy Trinidad z pewnością zachwyci wszystkich od pierwszego momentu. Zostaniemy tutaj na dłużej, by tańczyć salsę z najlepszymi na Kubie. Po zakwaterowaniu w casas particulares czeka nas relaks na najpiękniejszej plaży południa Kuby – Playa Ancon. To jeszcze nie koniec dnia.
Wieczorem będziemy próbować swych tanecznych sił na parkietach Casa de la Musica czy Casa de la Trova, a wcześniej rozpoczniemy serię lekcji salsy!

Dzień 6: Trinidad

Po nocnych szaleństwach i pysznym śniadaniu kolejny dzień o poranku rozpoczynamy od wspólnego spaceru po Trinidadzie. Zajrzymy do świątyni bogini Yemaya – Trinidad to kolebka Santerii, religii, którą utworzyli afrykańscy niewolnicy
na Kubie. Koniecznie trzeba wejść także na wieżę widokową, by podziwiać czerwone dachy Trinidadu oraz wybrzeże z góry. Po spacerze czekają nas lekcje salsy.
Wieczorem oczywiście czas na tańce i doświadczanie życia nocnego Trinidadu.

Dzień 7: Trinidad

Kolejny taneczny i aktywny dzień. Po porannych lekcjach tańca czeka nas wyjazd na słodkie plażowanie i odpoczynek na Playa Ancon. Miłośnicy miasta mogą zostać
w Trinidadzie i spacerować po kolonialnych ulicach miasta.

Dzień 8: Zatoka Świń (Playa Larga i Playa Giron)

Wyjeżdżamy z Trinidadu do Zatoki Świń. Po drodze czeka nas jeszcze przystanek w kolonialnym Cienfuegos, które zostało zbudowane na wzór Paryża! A w Zatoce Świń najpierw zajrzymy na fermę krokodyli, by zajrzeć gadowi prosto w oczy z
bardzo bliska. Kolejny przystanek to imitacja wioski indiańskiej – Guama. Podziwiając zaułki Zatoki Świń popłyniemy do wioski łodzią motorową. Dalej przed nami Cueva de los Peces, czyli magiczna grota ryb, głęboka na 70 metrów! Na noc
zakwaterujemy się w przeuroczej wiosce Playa Giron, gdzie wieczorem czeka nas ognisko! Już dziś spakuj coś na komary, bo skubańce będą miały ucztę! 😀

Dzień 9: Playa Giron

Słodkie lenistwo, czyli kolejny dzień spędzony w wioskach rybackich Playa Giron i Playa Larga spędzimy na plażowaniu i odkrywaniu prawdziwego, powolnego stylu życia.

Dzień 10: Vinales

Poranny przejazd do Vinales. Po zakwaterowaniu czeka nas prawdziwa frajda – wycieczka konna na plantację tytoniu i degustacja cygar! To będzie długi wieczór –
przed nami lokalna impreza,, gdzie damy się Kubańczykom porwać do tańca!

Dzień 11: Vinales

Tego dnia czeka nas ostatni już relaks na karaibskiej plaży – Cayo Jutias – natomiast jest to plaża tak piękna i dzika, że zdecydowania będzie wspaniałym zwieńczeniem tego wyjazdu. Wieczorem pożegnalna impreza i kolejny sprawdzian
umiejętności na parkiecie!

Dzień 12: Przejazd do Hawany, wylot. Tęsknicie za bliskimi, Timbaila też czeka, czas wracać… 🙂

Przyszedł czas na pożegnanie. Z Vinales pojedziemy prosto do Hawany nalotnisko. Godzina wyjazdu uzależniona jest od godziny wylotów do Polski.

Dokładny termin wyprawy podamy, gdy zakupimy loty. Tak czy siak będzie to przełom lutego/marca 2020. Oczywiście poinfromujemy Was odpowiednio wczesniej. „

Wiem, rozgrzaliśmy Was do czerwoności, a w tyle głowy ciągle zadajecie sobie pytanie o koszty, prawda? Damy radę, dbamy o Was najlepiej jak potrafimy, dlatego wszytsko dokładnie rozpiszemy.

CENA ZA OSOBĘ to 2250 PLN + 450 EURO ( 1 EURO = 4,3 PLN) Płatne na miejscu w Hawanie.

W cenie:
- 11 noclegów w casas particulares (pokoje 2 osobowe)
- 11 śniadań w casas particulares
- polskojęzyczny przewodnik Hola Cuba
- nowoczesny, prywatny transport na cały czas programu
- transfery lotniskowe
- ubezpieczenie
- 6h lekcji tańca w Casa de la Musica w Trinidadzie

W cenę nie są wliczone
- bilety lotnicze ok 2500 PLN (kupimy je dla wszystich i kwotę 2500 zł wliczymy w miesięczne raty na jakie rozbijemy Wam koszty. Trzeba natomist być przygotowanym na to, że gdyby kwota za bilet była wyższa to przeba będzie róznicę dopłacić z dnia na dzień. Jeśli cena byłaby niższa, zwrócimy różnicę, lub pomniejszymy kolejną ratę.
- wiza / karta turysty ok. 100 PLN - pomożemy kupić.
- wydatki własne / napiwki
- wyżywienie nieujęte w programie (posiłek 5-15 CUC)
- wejście do muzeum Hemingway’a (5 CUC) 1 CUC w
przybliżeniu ma wartość 1 USD, do muzeum wchodzi kto chce 😉
- Przejazd kabrioletami w Hawanie (10 CUC)
- Wycieczka konna Viniales (20 CUC)
- Bilety wstpu na imprezy, koncerty
- Ferma krokodyli (5 CUC)
- Wioska Indiańska łodzią (12CUC)
- no i gdyby jakiś instruktor bardzo Wam wpadł w oko, to będzie szansa wykupienia dodatkowych lekcji tańca, poza tymi 6 które są w programie (10 CUC 1h)

_______________PŁATNOŚĆ ROZBITA NA RATY___________________
RATY OBEJMUJĄ PODSTAWĘ 2250 ZŁ + 2500 LOT (KWOTA PRZYBLIŻONA)
1. PRZY ZAPISIE 1000 ZŁ
2. RATA 469 ZŁ OS. PRZEZ 8 MIESIĘCY. JEŚLI ZACZNIECIE WPŁACAĆ W MAJU, TO W GRUDNIU TEMAT MAMY ZAMKNIĘTY I MACIE 3 MIESIĄCE NA UZBIERANIE KIESZONKOWEGO NA WYJAZD + 450 UERO PŁATNE NA KUBIE.
3. JEŚLI KTOŚ DECYZJĘ PODEJMIE W PÓŹNIEJSZYM TERMINIE, TO INDYWIDUALNIE POSTARAMY SIĘ USTALIĆ RATY.
4. PIENIĄDZE BĘDĄ PRZYJMOWANE WYŁĄCZNIE PRZELEWEM.
5. DANE DO PRZELEWU:
•Ewelina Półrolnik, Rzemieślnicza 26 a M9
97-300 Piotrków Tryb.
• Numer konta: 65 1090 2590 0000 0001 4222 8666
• Tytułem „Cuba zaliczka_ImieNazwisko” lub kolejno „Cuba rata I_ImieNazwisko”
„Cuba rata II_ImieNazwisko” itd.

_____________ZAPISY______________
Należy zgłosić się na wyjazd wybierająć jedną z opcji:
1. W naszej szkole Timbaila Dance Center
2. Możecie zgłaszać się na FB w wiadomości priv,
3. Możecie dzwonić pod numer: 666-865-414
po czym trzeba dokonać przelewu 1000 PLN. Po zaksięgowaniu wpłaty wciągamy na listę szczęśliwców.
4. Błagamy o przemyślane decyzje, ponieważ pieniądze nie będą mogły być zwrócone. Będzie możliwość jedynie zamienić osobę na inną, najpóżniej 60 dni przed wylotem.
5. Zapisy przyjmujemy do końca maja 2019

* Dodanie się do wydarzenia nie jest jednoznaczne ze zgłoszeniem się na wyjazd!
* Program wycieczki może ulec delikatnym modyfikacjom
* Na wyjeżdzie będą robione zdjęcia i filmy. Oczywiście pochwalimy się nimi w sieci, a Ty jadąc z nami na wyjazd godzisz się na publikację swojego wizerunku.

Share This