Wracamy po Swiętach z nową energią! Wiemy, że ciągle odczuwacie „głód” poznawania nowych rzeczy, dlatego w 2015 roku przygotowaliśmy dla Was mega bombowe Kursy i zajęcia!

 

Kurs Rumby i Afro
START 12.01.2015 Godz. 19:30
Kurs obejmuje 6 zajęć po 80 min. Cena 180 zł za całość Kursu.

Po raz pierwszy w Timbaila Kurs Rumby i Afro, który odkryje przed Wami tajniki afrokubańskiej kultury będącej filarem dzisiejszej salsy kubańskiej. Na zajęciach zagłębimy się w różne rodzaje afrokubańskich rytmów, obudzimy w sobie ducha kubańskich orishas i nauczymy się co to vacunao i jak się przed nim bronić 🙂 Zajęcia na poziomie podstawowym, przeznaczone dla wszystkich. Nie musisz umieć tańczyć salsy, aby wziąć w nich udział.

Kurs Bachaty (solo)
START 15.01.2015 Godz. 18:00
Kurs obejmuje 6 zajęć po 80 min. Cena 180 zł za całość Kursu.

Zajęcia na poziomie podstawowym, które małymi kroczkami wprowadzą nas w klimat Dominikany i zmysłowej bachaty.
Na początek przygotowaliśmy dla Was 6 tygodniowy Kurs Bachaty solo, ponieważ wierzymy, że obudzicie w sobie miłość do bachaty (tak jak my to zrobiliśmy ;)) i w następnej edycji wrócicie już ze swoimi partnerami 🙂

JOGA
START 16.01.2015 Godz. 18:30
Cena miesięcznego karnetu to 100 zł.

Piątek w Timbaila Dance Studio ogłosiliśmy dniem różnych form ruchowych/ tanecznych i właśnie dlatego z radością informujemy Was o rozpoczęciu zajęć JOGI, która pozwoli Wam wyćwiczyć, rozciągnąć i zrelaksować ciało, a także poprawi jakość Waszego snu oraz koncentrację. Zajęcia prowadzone przez Ewę Balicką. Pamiętajcie o kocach i matach. Jeśli ich nie macie - prosimy, abyście poinformowali Nas o tym wcześniej.

Kurs Sexy Dance
START 05.01.2015  Godz. 18:00
Kurs obejmuje 6 zajęć po 80 min. Cena 180 zł za całość Kursu.

Tych zajęć nie trzeba już chyba reklamować. Ostatnia edycja zakończona przed Swiętami zebrała spore grono zwolenniczek. Dziewczyny, którym zależy na lepszej koordynacji ciała, kondycji oraz na sexownych ruchach w tańcu i nie tylko, zapraszamy na kurs 😉

Jeśli masz więcej niż jeden ważny karnet w TIMBAILA sprawdź na jakie zniżki możesz liczyć >>>

Share This