SEXAPIL TO NASZA BROŃ KOBIECA… 😉
Tak! Z ogromną radością zapraszam Was, piękne Panie na kolejną już edycję Sexy Dance w Timbaila! Oczywiście zajęcia na poziomie open, tak, aby każda z Pań ogarnęła! Piękne, kobiece, zmysłowe ruchy, praca nad izolacją i rozciągnięciem ciała, sexowne choreografie, to wszystko przed Tobą! Startujemy 10.10 (wtorki, 19:00 - 20:20)
Przygotowałam choreografię, która mam nadzieję przypadnie Ci do gustu. Kurs będzie elegancki, zmysłowy i w naprawdę dobrym tonie. W kursie może wziąć udział, każda kobieta bez względu na to czy miała już doczynienia z nauką tańca, czy też będzie stawiać pierwsze kroki.

Jeśli chcesz się upewnić, zerknij tu i zobacz jak dziewczyny, poradziły sobie na poprzednim 8 godzinnym kursie. Część z nich nigdy wcześniej nie tańczyła : https://vimeo.com/231587504

Spotkamy się 6 x po 80 min. w tym czasie nauczymy się jak pięknie ruszać ciałem, jak świadomie włączać ręce do tańca, jak pracować głową i uwodzić wzrokiem. Wszystkie elementy ubierzemy w ciekawą kombinację choreograficzną.
!!!Liczba miejsc jest ograniczona!!!!!

Miło będzie jak udostępnisz wydarzenie dalej, może jakieś grupy? Chciałabym, aby kobiety w Piotrkowie się zjednoczyły i nauczyły cieszyć swoją kobiecością, pomożesz mi? Zaproszenie koleżanek, które Twoim zdaniem chciałby zrobić coś tylko dla siebie, a przy okazji towarzyszyć Ci w nauce będzie dobrym pomysłem.
Jeśli masz pytania lub chcesz się zapisać, dzwoń: 666 865 414
lub skorzystaj z formularza: http://timbaila.pl/sexy-dance-kurs-zapisy/
Do rezerwacji miejsca niezbędne jest opłacenie kursu w całości 170 zł lub zalczka w wysokości 100 zł. Wszystkie dane znajdziesz w formularzu wyżej. Należy też w wiadomości priv na Timbaila - szkoła tańca wysłać swoje imię, nazwisko, numer tel i adres mail oraz którką informację, że zapisujesz się na Sexy Dance 10.10.17.

Pamiętaj o wygodnym, niekrępującym ruchu ubraniu. Jeśli zastanawiasz się nad butami na obcacie, to na pirwszych zajęciach nie będą one potrzebne. Przydadzą Ci się jednak zwykłe siatkarskie nakolanniki.

Ahoj przygodo!!
Do zobaczenia niedługo!
Ewela 🙂

UWAGA! Dodanie się do wydarzenia nie jest jednoznaczne z zapisaniem się na kurs. Proszę wysłać sms, zadzwonić (666 865 414), napisać w prywatnej wiadomości na fb Timbaila, bądź skorzystać z powyższego formularza kontaktowego.

Kurs Sexy Dance w Timbaila from Timbaila on Vimeo.

Kurs Sexy Dance w szkole tańca Timbaila from Timbaila on Vimeo.

Share This