SEXAPIL TO NASZA BROŃ KOBIECA… 😉 Tak! Z ogromną radością zapraszam Was, piękne Panie na kolejną już edycję Sexy Dance w Timbaila!

Zajęcia na poziomie open, tak, aby każda z Pań ogarnęła! Piękne, kobiece, zmysłowe ruchy, praca nad izolacją i rozciągnięciem ciała, sexowne choreografie, to wszystko przed Tobą! Kurs Sexy Dance startuje już 31.05.17 (środy, 20:00 - 21:20).
Przygotowałam choreografie, które mam nadzieję przypadną Ci do gustu. Kurs będzie elegancki, zmysłowy i w naprawdę dobrym tonie. W kursie może wziąć udział, każda kobieta bez względu na to czy miała już doczynienia z nauką tańca, czy też będzie stawiać pierwsze kroki.
Spotkamy się 6 x po 80 min. w tym czasie nauczymy się jak pięknie ruszać ciałem, jak świadomie włączać ręce do tańca, jak pracować głową i uwodzić wzrokiem. Wszystkie elementy ubierzemy w ciekawą kombinację choreograficzną.
!!!Liczba miejsc jest ograniczona!!!!!

Miło będzie jak udostępnisz wydarzenie dalej, może jakieś grupy? Chciałabym, aby kobiety w Piotrkowie się zjednoczyły i nauczyły cieszyć swoją kobiecością, pomożesz mi? Zaproszenie koleżanek, które Twoim zdaniem chciałby zrobić coś tylko dla siebie, a przy okazji towarzyszyć Ci w nauce będzie dobrym pomysłem.

Jeśli masz pytania lub chcesz się zapisać, dzwoń: 666 865 414
lub skorzystaj z formularza: http://timbaila.pl/sexy-dance-kurs-zapisy/

UWAGA! Dodanie się do wydarzenia nie jest jednoznaczne z zapisaniem się na Kurs Sexy Dance. Proszę wysłać sms, zadzwonić (666 865 414), napisać w prywatnej wiadomości na fb Timbaila, bądź skorzystać z powyższego formularza kontaktowego.

WAŻNE

• KIEDY: 31.05.2017 (6 x 80 min. - każda kolejna środa)
• O KTÓREJ: 20:00 - 21:20
• GDZIE: Piotrków, ul. Łódzka 53 B I piętro. Nad Asajem.
• ZAPISY: 666 865 414, priv. na fb TIMBAILA lub formularz kontaktowy: http://timbaila.pl/sexy-dance-kurs-zapisy/
• LICZBA MIEJSC: OGRANICZONA!
Gwarancją rezerwacji miejsca jest opłacenie kursu na zajęciach w szkole tańca lub przelewem na numer: 52 1090 2705 0000 0001 2215 9066 tytułem: „Sexy Dance + imię i nazwisko”
• STRÓJ: Wygodny, najlepiej getry i w miarę dopasowana koszulka. Na początek buty płaskie, później wskoczymy w buty na obcasie. Nie będą konieczne, ale miło będzie jak wszystkie razem podejmiemy to wyzwanie 😀
• KOSZT: 170 zł za 8 godzin.

Zapraszam serdecznie,
Ewela,
Szkoła tańca Timbaila

* biorąc udział w Kursie wyrażasz zgodę na uwiecznianie (foto, video) swojego wizerunku i ewentualne upublicznienie go w ramach działalności Timbaila.

Share This