Maciej Półrolnik

Maciej Półrolnik

Założyciel/Instruktor salsy, ruedy de casino, reggaetónu, rumby

Tancerz oraz instruktor salsy kubańskiej, reggaetónu i innych tańców afrokubańskich. Pasjonat i promotor kultury kubańskiej w Polsce. Współzałożyciel szkoły tańców kubańskich Timbaila. Od trzech lat wraz ze swoją żoną Eweliną Półrolnik prowadzi szkołę w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Uczestnik wielu kongresów i warsztatów salsy w Polsce, a także za granicą jako organizator, promotor oraz uczestnik. Współautor jedynej i niepowtarzalnej salsowej imprezy Latino z Timbaila w piotrkowie Trybunalskim.

Ewelina Półrolnik

Ewelina Półrolnik

Instruktorka salsy, bachaty, sexy dance

Miłośniczka salsy kubańskiej, mambo oraz bachaty. Swoją przygodę z salsą rozpoczęła od mambo. Jej zainteresowania zaczęły się stopniowo zmieniać w stronę salsy kubańskiej, której jest fanką od kilku lat.

Organizatorka imprez oraz warsztatów tanecznych. Umiejętności doskonaliła na wielu kongresach i festiwalach, a także podczas pobytu na Kubie. W 2010 roku zadebiutowała z sukcesem jako instruktorka salsy. Współzałożycielka szkoły Timbaila w Piotrkowie Trybunalskim.

Karolina Krych

Karolina Krych

Instruktorka Zumby

Energiczna, młoda i zawsze uśmiechnięta instruktorka Zumby, znana z piotrkowskich i łódzkich fitnessclubów (m.in. GreenFit, Pure Jatomi Fitness). Zajęcia prowadzone przez Karolinę przepełnione są pozytywną atmosferą, profesjonalnym podejściem oraz hiszpańską energią!

Sandra Jackowska

Sandra Jackowska

Instruktorka Hip-Hopu, tańca współczesnego, salsy

Z tańcem jest związana od 10 roku życia. Zaczynała od tańca towarzyskiego by później dostać się do szkoły baletowej w Łodzi. Występowała na licznych festiwalach salsowych w Polsce oraz za granicą. Od 2009 była związana z ekipą FNF do momentu rozwiązania zespołu. Była tancerką Edyty Górniak oraz Doroty „Dody” Rabczewskiej. Uczyła się od najlepszych choreografów i tancerzy na świecie, którzy współpracowali np. z Beyonce czy Britney Spears. Można ją zobaczyć w klipach dla np. Łąki Łan, Afromental, Piotrka Roguckiego. Tańczyła w kilku spektaklach. Na zajęciach uczy nie tylko choreografii, ale przede wszystkim tego jak odnaleźć w niej swoją osobistą wolność.

Ewa Balicka

Ewa Balicka

Instruktorka Jogi

Joga nie tylko rozciąga nasze mięśnie, ale przede wszystkim otwiera oczy i serca. Poszerza horyzonty. Codziennie praktykuję i szkolę się na zajęciach, jestem autorką bloga www.yoginka.blogspot.com. Z wdzięcznością myślę o swoich nauczycielach, których przez lata spotykałam praktykując jogę: Idę Tracz, Basię Lipską, Kino MacGregor. Joga jest dla mnie pasją, oddechem, stylem życia i radością przeżywania. Naturalną konsekwencją obranej drogi stała się chęć nauczania. Joga jest moją największą pasją. Mam nadzieję, że pasja ta udzieli się również wam. Sądzę, że ze spotkania z jogą, każdy wyniesie coś pozytywnego.

Share This