Maciej Półrolnik

Maciej Półrolnik

Założyciel/Instruktor salsy, ruedy de casino, reggaetónu, rumby

Tancerz oraz instruktor salsy kubańskiej, reggaetónu i innych tańców afrokubańskich. Pasjonat i promotor kultury kubańskiej w Polsce. Współzałożyciel szkoły tańców kubańskich Timbaila. Od trzech lat wraz ze swoją żoną Eweliną Półrolnik prowadzi szkołę w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Uczestnik wielu kongresów i warsztatów salsy w Polsce, a także za granicą jako organizator, promotor oraz uczestnik. Współautor jedynej i niepowtarzalnej salsowej imprezy Latino z Timbaila w piotrkowie Trybunalskim.

Ewelina Półrolnik

Ewelina Półrolnik

Instruktorka salsy, bachaty, sexy dance

Miłośniczka salsy kubańskiej, mambo oraz bachaty. Swoją przygodę z salsą rozpoczęła od mambo. Jej zainteresowania zaczęły się stopniowo zmieniać w stronę salsy kubańskiej, której jest fanką od kilku lat.

Organizatorka imprez oraz warsztatów tanecznych. Umiejętności doskonaliła na wielu kongresach i festiwalach, a także podczas pobytu na Kubie. W 2010 roku zadebiutowała z sukcesem jako instruktorka salsy. Współzałożycielka szkoły Timbaila w Piotrkowie Trybunalskim.

Karolina Krych

Karolina Krych

Instruktorka Zumby i Reggaetónu

Energiczna, młoda i zawsze uśmiechnięta instruktorka Zumby, znana z piotrkowskich i łódzkich fitnessclubów (m.in. GreenFit, Pure Jatomi Fitness). Zajęcia prowadzone przez Karolinę przepełnione są pozytywną atmosferą, profesjonalnym podejściem oraz hiszpańską energią!

Ula Afro-Fryc

Ula Afro-Fryc

Instruktorka Dancehall i Twerk

Ula „Afro” Fryc jest najbardziej utytułowaną tancerką dancehall’ową w Polsce i jedną z najbardziej docenionych w Europie i na świecie. Jest jedną z prowodyrek tego tańca w naszym kraju i z pewnością osobą, która promuję ten gorący i zjawiskowy taniec w bardzo intensywny i profesjonalny sposób. Z roku na roku zdobywa nowe doświadczenie i wkłada bardzo dużo siły i determinacji w rozwój swój oraz swoich podopiecznych. Poprzez pokazy i warsztaty prowadzone na terenie Polski jak i również za granicą, poszerza wiedzę ludzi na temat pięknej sztuki jaką jest dancehall. Od 2014 roku jest organizatorka oraz promotorka jednych z największych zawodów dla tancerek – Slavic Dancehall Queen.

Share This