Maciej Półrolnik

Maciej Półrolnik

Założyciel/Instruktor - Piotrków

Tancerz oraz instruktor salsy kubańskiej, reggaetónu i innych tańców afrokubańskich. Pasjonat i promotor kultury kubańskiej w Polsce. Współzałożyciel szkoły tańców kubańskich Timbaila. Od trzech lat wraz ze swoją partnerką życiową i taneczną Eweliną Zajkowską prowadzi szkołę w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Uczestnik wielu kongresów i warsztatów salsy w Polsce, a także za granicą jako organizator, promotor oraz uczestnik. Współautor jedynej i niepowtarzalnej salsowej imprezy Timbaila Cuba Libre w piotrkowie Trybunalskim.

Ewelina Półrolnik

Ewelina Półrolnik

Instruktorka - Piotrków

Miłośniczka salsy kubańskiej, mambo oraz bachaty. Swoją przygodę z salsą rozpoczęła od mambo. Jej zainteresowania zaczęły się stopniowo zmieniać w stronę salsy kubańskiej, której jest fanką od kilku lat.

Organizatorka imprez oraz warsztatów tanecznych. Umiejętności doskonaliła na wielu kongresach i festiwalach, a także podczas pobytu na Kubie. W 2010 roku zadebiutowała z sukcesem jako instruktorka salsy. Współzałożycielka szkoły Timbaila w Piotrkowie Trybunalskim.

Michał Lewandowski

Michał Lewandowski

Założyciel/Instruktor - Wrocław

Instrukor i promotor muzyki i tańców kubańskich. Współzałożyciel TIMBAILA oraz współtwórca TIMBAILANDO.

Pierwszy kontakt z salsą miał we wrocławskich klubach Rura i Casablanca. Swoją edukację rozpoczął w lecie 2006 roku w szkole Torres Salsa Group. Po ponad roku uczestnictwa w zajęciach został zaproszony do formacji pokazowej T.S.G., by następnie dołączyć do kadry instruktorskiej. Brał udział w wielu kongresach w Polsce i Europie, szkolił się na warsztatach i zajęciach u wielu znanych instruktorów.

Ewa Balicka

Ewa Balicka

Instruktorka Jogi

Joga nie tylko rozciąga nasze mięśnie, ale przede wszystkim otwiera oczy i serca. Poszerza horyzonty. Codziennie praktykuję i szkolę się na zajęciach, jestem autorką bloga www.yoginka.blogspot.com. Z wdzięcznością myślę o swoich nauczycielach, których przez lata spotykałam praktykując jogę: Idę Tracz, Basię Lipską, Kino MacGregor. Joga jest dla mnie pasją, oddechem, stylem życia i radością przeżywania. Naturalną konsekwencją obranej drogi stała się chęć nauczania. Joga jest moją największą pasją. Mam nadzieję, że pasja ta udzieli się również wam. Sądzę, że ze spotkania z jogą, każdy wyniesie coś pozytywnego.

Karolina Krych

Karolina Krych

Instruktorka Zumby

Energiczna, młoda i zawsze uśmiechnięta instruktorka Zumby, znana z piotrkowskich i łódzkich fitnessclubów (m.in. GreenFit, Pure Jatomi Fitness). Zajęcia prowadzone przez Karolinę przepełnione są pozytywną atmosferą, profesjonalnym podejściem oraz hiszpańską energią! Od sierpnia dostępne także w Timbaila Dance Studio.

Share This