Moje piękne Panie! Ruszył nabór na nowiuśką grupę SALSY SOLO OD PODSTAW! Korzystajcie, póki są miejsca 😀 Czeka Was fantastyczna przygoda! Muszę tylko ostrzec… to uzależnia! 😀

Kilka słów o salsie…
Salsa jest popularnym na całym świecie stylem tanecznym. Można tańczyć ją zarówno w parze jak i solo. Salsa solo kierowana jest głównie do kobiet – dlatego na tych zajęciach skupimy się wyłącznie na Tobie. Nauczysz się wielu kroków oraz zmysłowych kobiecych ruchów w stylu kubańskim. Salsa charakteryzuje się dużą elegancją i bogatym stylingiem. Jak w większości tańców latynoamerykańskich, bardzo ważna jest izolacja każdej części ciała. Salsa wpłynie pozytywnie na Twoją sylwetkę, sprawność fizyczną, ale również na kondycję psychiczną, bo jest to niezwykle radosny i pełen ekspresji taniec! Znajomość salsy przyda Ci się przy wielu okazjach 🙂 Panie, które tańczą salsę w parach, na salsie solo mogą zdecydowanie poprawić swój styl tańca.

Start: 17.09.2018
Godzina: 18:00 - 19:00
Koszt karnetu na 4 zajęcia: 90 zł
Rodzaj zajęć: cykliczne - z miesiąca na miesiąc wchodzisz na kolejny poziom zaawansowania.
Zapisy obowiązkowe ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. Zapisu można dokonać dzwonić pod numer: 666 865 414 lub pisząc wiadomość priv na @Timbaila - szkoła tańca.
OBOWIĄZUJE OBUWIE ZMIENNE. Na początek wystarczą wygodne adidasy, tenisówki itp. Załóż ubranie, które nie będzie krępowało ruchu (np. legginsy, top, koszulka)

Będziemy suuuper wdzięczni za udostępnienia, bo zależy nam aby żadna Kobietka nie przegapiła okazji! 😀

Share This