Karnawał się rozpędza więc i my odpowiadamy konkretami!
Ruszamy z naborem na noworoczną grupę salsy solo od podstaw!
Korzystajcie, póki są miejsca 😀 Czeka Was fantastyczna przygoda! Muszę tylko ostrzec… to uzależnia! 😀

A teraz kilka słów o salsie…

Salsa jest popularnym na całym świecie stylem tanecznym. Można tańczyć ją zarówno w parze jak i solo. Salsa solo kierowana jest głównie do kobiet – dlatego na tych zajęciach skupimy się wyłącznie na Tobie. Nauczysz się wielu kroków oraz zmysłowych kobiecych ruchów w stylu kubańskim. Salsa charakteryzuje się dużą elegancją i bogatym stylingiem. Jak w większości tańców latynoamerykańskich, bardzo ważna jest izolacja każdej części ciała. Salsa wpłynie pozytywnie na Twoją sylwetkę, sprawność fizyczną, ale również na kondycję psychiczną, bo jest to niezwykle radosny i pełen ekspresji taniec! Znajomość salsy przyda Ci się przy wielu okazjach 🙂 Panie, które tańczą salsę w parach, na salsie solo mogą zdecydowanie poprawić swój styl tańca.

Start: czw. 31.01.2019
Godzina: 20:00 - 21:00
Koszt karnetu na 4 kolejne zajęcia: 100 zł
Numer konta: 52 1090 2705 0000 0001 2215 9066
Rodzaj zajęć: cykliczne - z miesiąca na miesiąc wchodzisz na kolejny poziom zaawansowania.
Zapisy obowiązkowe ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. Zapisu można dokonać dzwonić pod numer: 666 865 414 lub pisząc wiadomość priv na Timbaila - szkoła tańca. Gwarancją miejsca jest potwierdzenie płatności za zajęcia.
OBOWIĄZUJE OBUWIE ZMIENNE. Na początek wystarczą wygodne adidasy, tenisówki itp. Załóż ubranie, które nie będzie krępowało ruchu (np. legginsy, top, koszulka)

Będziemy suuuper wdzięczni za udostępnienia. Zależy nam aby żadna Kobietka nie przegapiła okazji! 😀

Share This