Przestań przyglądać się biernie i daj w końcu porwać się do tańca! Wraz z nowym sezonem otwieramy nabór na nową grupę salsy kubańskiej w parze od podstaw, do której możesz dołączyć. Wystarczy, że się zapiszesz 😀 wysyłając wiadomość na Timbaila - szkoła tańca lub dzwoniąc pod numer 666 865 414.
Jeśli nie masz partnera/ partnerki - zadzwoń do nas, postaramy się pomóc. Ruszamy w pt. 05.10 o godz. 20:00

————O SALSIE KUBAŃSKIEJ —————
Salsa kubańska (casino) w parach – Kolebką salsy kubańskiej jest Kuba. Potocznie mówiąc „Cubana”, tańczona jest na całym świecie, a w Europie bije rekordy popularności. Aby na własnej skórze przekonać się o dynamice, radości i o tym jaką niesamowitą energię daje tancerzom trzeba pójść na kubańską imprezę. Najbliższa odbędzie się 21.04 w Klub Sejf
Salsę kubańską tańczy się w geometrii kołowej i opiera się na tzw. węzłach kubańskich (nudos cubanos). Styl mężczyzny znacząco różni się od stylu kobiety. Powinien być mocny i zdecydowany. Zbędna jest tu nadmierna praca bioder czy nadgarstków. Mężczyzna w salsie kubańskiej emanuje męskością i pewnością siebie. Kobieta kusi i nęci zmysłową pracą bioder, klatki, rąk i bijącą z niej zmysłowością.
Trzeba wiedzieć, że salsa kubańska to szeroko rozumiane szaleństwo! Wolność, radość, zabawa, improwizacja i indywidualny styl tancerza liczą się najbardziej! Salsy można uczyć się całymi latami, bo jest to temat rzeka, ale już po kilku zajęciach można swobodnie ruszać się na parkiecie i bawić się do woli.

—————-Co? Gdzie? i Kiedy?————-
• START 05.10
• Zajęcia trwają 60 min.
• Koszt karnetu na 4 kolejne wejścia 100 zł os.
• Startujemy na Łódzka 53 B, (nad sklepem elektrycznym ASAJ) a docelowo będziemy tańczyć w HAWANA CENTRUM, ul. Narutowicza 8/12 🙂 Stare „Kino Hawana”
• Można zapisać się bez partnerki - jeśli nie masz pary, poinformuj nas o tym. Pomożemy 🙂
• Więcej informacji pod telefonem 666 865 414
• Zapisy są obowiązkowe ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.
• Zabierz wygodne, czyste buty na zamianę
• Za karnet można płacić gotówką, ale również przyjmujemy płatności kartą.

* Zajęcia będą początkowo odbywały się w piątki o 20:00, ale po przeniesieniu do Hawany (zmieniamy lokalizację na samo centrum Piotrkowa) zajęcia będą się odbywały w czwartki o 20:00. Pierwszy obowiązujący czwartek to 25.10. O wszystkim będziemy na bierząco informować.

Share This