Kolejna nowość w Timbaila! Obok Hip - Hopu, Sandra Jackowska nasza nowa mega uzdolniona instruktorka poprowadzi zajęcia z TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO!!!

Czym jest taniec współczesny?

Wiele mówi się o tańcu współczesnym, ale osoby niezaznajomione z tajnikami tańca nie do końca wiedzą, co kryje się pod tym pojęciem. Prawda jest taka, że taniec współczesny jest bardzo szeroką dziedziną. W głównej mierze oparty jest na idei baletu, ale czerpie z niego tylko to, co najlepsze omijając sztywne zasady i reguły, stawiając na pokazanie emocji tancerza, który tańcząc układ, stara się opowiedzieć odbiorcy pewną historię. Taniec współczesny ma bardzo luźne granice i standardy, nie hamuje inwencji tancerza i pozwala mu na dowolność w kreowaniu ruchu. W tańcu współczesnym ważny jest między innymi ciężar ciała, grawitacja, oddech, swingi.

INFO I ZAPISY

• Zapisać się można dzwoniąc pod numer telefonu: 666 - 865 - 414 lub wysyłając wiadomość priv na Timbaila - szkoła tańca
• Koszt karnetu na 4 kolejne zajęcia 90 zł
• Start 25.05 o 19:00 (przy grupie 12 os.)
• Liczba miejsc ograniczona
• Zajęcia dla młodzieży i dorosłych
• Zajęcia będą odbywały się cyklicznie w piątki
• Miejsce: Timbaila Dance Studio ul. Łódzka 53 B, pierwsze piętro. Budynek centrum elektryczne Asaj

SANDRA JACKOWSKA
Sandra (tancerka, aktorka) z tańcem jest związana od 10 roku życia. Zaczynała od tańca towarzyskiego, by później dostać się do szkoły baletowej w Łodzi. Występowała na licznych festiwalach salsowych w Polsce oraz za granicą. Od 2009 była związana z ekipą FNF do momentu rozwiązania zespołu. Była tancerką Edyty Górniak oraz Doroty „Dody” Rabczewskiej. Uczyła się od najlepszych choreografów i tancerzy na świecie, którzy współpracowali np. z Beyonce czy Britney Spears. Można ją zobaczyć w klipach dla np. Łąki Łan, Afromental, Piotrka Roguckiego. Tańczyła w kilku spektaklach. Na zajęciach uczy nie tylko choreografii, ale przede wszystkim tego jak odnaleźć w niej swoją osobistą wolność.
Sanda->
https://www.youtube.com/watch?v=mdQ8zJkw61Y
https://www.youtube.com/watch?v=sSfozOfpRAw&t=8s

Share This