W ostatnią sobotę marca (28.03) zapraszamy na sensualne warsztaty w Timbaila Dance Studio. Łukasz Dębiec, znany w całej Polsce instruktor bachaty, poprowadzi 3 godziny zajęć wprowadzając Was w zmysłowy klimat bachaty (czyt. baciaty ;). Warsztaty odbędą się w godzinach od 14:00 - 17:30. Nauczycie się prowadzenia, interpretacji muzyki, a także poznacie tajniki uwodzenia partnerki w tańcu…

Cennik:

Koszt 3 godzin zajęć - 90 zł/ os.

Zajęcia przeznaczone są dla par znających krok podstawowy. Jeśli jednak nie znasz kroków podstawowych, to zapraszamy Cię na piątkową bezpłatną lekcję absolutnych podstaw bachaty, którą poprowadzi Ewelina Zajkowska o godz. 20:00 - 21:00 (Piątek - Timbaila Dance Studio).

 

Łukasz Dębiec

Pasjonat bachaty, Łukasz to nie tylko wszechstronny nauczyciel tego tańca, ale także miłośnik muzyki latynoamerykańskiej, promujący wśród kursantów różne wydarzenia taneczno-muzyczne. Łukasz to kopalnia wiedzy o tańcu i niezwykle cierpliwy instruktor. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w styczniu 2006 roku. Początkowo zafascynowany kubańską salsą – po zaledwie 6 miesiącach nauki występował na VI kongresie salsy Carnaval de Salsa we Wrocławiu wraz z formacją „Sabores de Salsa” oraz rok później z formacją „La Rosa Latina”. Bardzo szybko jednak odnalazł taniec, który do dziś jest jego głównym obszarem zainteresowań i doskonale oddaje romantyczny charakter, łagodne usposobienie. Łukasz potrafi z łatwością odnaleźć się w każdym stylu bachaty od sensual po dominikan style czy temperamentne bachatango. Od ponad 4 lat instruktor tego tańca. Prowadził zajęcia na dwóch międzynarodowych festiwalach: I Bachata Lovers oraz II Warsaw Kizomba Festival. Uczestnik wielu warsztatów i zajęć prowadzonych przez takie autorytety jak: Ataca & Alemana, Gabriel & Begona, Korke & Judith, Frank Santos & Julie Camous, Troy Anthony & Joriet Alocer, Korke & Judith, Jorge Elizondo i wielu innych. Podczas swoich zajęć przywiązuje szczególną uwagę do odpowiedniej interpretacji muzyki, kontaktu pomiędzy partnerem a partnerką, oraz dokładnego i czytelnego prowadzenia mężczyzn często uciekając się do… niestandardowych oraz zaskakujących rozwiązań ! Ponadto organizator licznych imprez integrujących środowiska taneczne oraz promujących kulturę taneczną w szczególności karaibską. W Warszawie w szkole Latin Face prowadzi zajęcia z bachaty sensual i „dominican style”.

Impreza:

Wieczorem od 21:00 - zapraszamy Was na domówkę z Łukaszem Dębcem do Timbaila Dance Studio! Osoby biorące udział w warsztatach mają wstęp za free.

Pozostałe osoby - 10 zł.

 

Zapisy:

piotrkow@timbaila.pl
605 059 622

Dane do przelewu:
26 1090 2398 0000 0001 0295 5399
Maciej Półrolnik
Ul. Ossowskiego 10/19
42-200 Częstochowa

Share This