Panie i panowie! 18 i 19 kwietnia zapraszamy Was na wyjątkowe kubańskie warsztaty w Timbaila Dance Studio!

Znani i lubiani w Polsce instruktorzy - Edyta Lanc i Daniel Pancerz poprowadza dla Was 6 godzin zajęć! Wszystkiego będzie na maxa: mnóstwo ruchu, energii, wiedzy i doskonałej zabawy! Daniel z Edytą zadbają o Wasze zakwasy, aby puściły około następnego weekendu! 🙂

Jeśli salsa to dla Ciebie coś więcej niż tylko godzina zajęć w tygodniu, jeśli chcesz się rozwijać i poszerzyć swoją wiedzę na temat tańca – te warsztaty są dla Ciebie!

Program warsztatów:

Sobota
14:00 – 15:00 – Izolacje
15:15 – 16:15 – Reggaetón
16:30 – 17:30 – Salsa w parach

Niedziela
12:00 – 13:00 – Musicality class
13:15 – 14:15 – Salsatón
14:30 – 15:30 – Salsa suelta

Daniel Pancerz

To pełen pasji i namiętności instruktor kubańskiej salsy, charyzmatyczny choreograf, propagator kultury tańca, zwolennik łączenia dawnych i współczesnych stylów, magister sztuki, pianista – aranżer i kompozytor, miłośnik bogactwa rytmów, odkrywania odmienności i podobieństw kultur.

Był dwukrotnie uhonorowanym zaszczytnym Grand Prix na Międzynarodowym Turnieju Salsy Primavera Salsa Open (Wrocław 2007, 2008). Taniec w jego wykonaniu to muzyka na którą się patrzy… tańcząc i ucząc tańczyć zabiera w podróż pełną emocji… Jeden z najbardziej doświadczonych i znanych tancerzy w Polsce i za granicą. Współpracuje z najlepszymi tancerzami na całym świecie rozwijając i tworząc indywidualny styl bazujący na autorskim projekcie „Emoutions of the soul”. W tańcu ogromny nacisk kładzie na wyrażanie emocji i dogłębną analizę fizyki ciała poprzez szukanie podobieństw stylów. Jeden z tancerzy Spektaklu teatralno – tanecznego „ROOTS” Przemka Wereszczyńskiego. Na stałe współpracuje w kubańskich projektach z Edytą Lanc, oraz z Gosią Kulpą w tworzeniu nowych koncepcji tanecznych i rozwoju rynku salsowego na świecie. Swoje umiejętności prezentuje na najważniejszych wydarzeniach i imprezach w Polsce oraz na świecie m.in Fiesta Latina New Delphi Indie, Salsa Jam Cypr, Berlin Salsa Congres, Ryga Salsa Festiwal, Amsterdam Salsa Festiwal i wiele innych.

Edyta Lanc

Dzięki wykształceniu pedagogicznemu doskonale spełnia się w roli pedagoga salsy. Inspiruje osobowością, energią i uśmiechem. Swój ogromny potencjał taneczny wykorzystuje na zajęciach, na których zaraża ludzi swoją miłością do tańca. Obok doskonałego warsztatu, który nabyła na licznych polskich i zagranicznych festiwalach i kongresach salsy (m. in. Wrocław, Warszawa, Kraków, Monachium, Budapeszt, Praga, Rovinj, Sycylia) cały czas doskonali się także w technikach modern dance i hip hop. Jest dwukrotną zdobywczynią pierwszej nagrody oraz Grand Prix na Międzynarodowym konkursie Primavera Salsa Open (Wrocław 2007 i 2008). Wraz z Danielem Pancerzem szkoli tancerzy na licznych eventach salsowych.

Wieczorem zapraszamy na imprezę w Altamirze! Osoby, które posiadają fullpass, mają wstęp za free!

Start imprezy: 21:00
Wstęp: 15 zł

Cennik:
Fullpass – 160 zł (6 godzin)
Day pass – 90 zł (3 godziny)
Pojedyncze zajęcia – 35 zł

Ograniczona liczba miejsc!

Zapisy:
piotrkow@timbaila.pl
605 059 622

Dane do przelewu:

26 1090 2398 0000 0001 0295 5399
Maciej Półrolnik
Ul. Ossowskiego 10/19
42-200 Częstochowa

Share This