Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na drugą edycję warsztatów ze światowej sławy tancerzem PRZEMKIEM WERESZCZYŃSKIM!

Kochani! Izolacje z Przemkiem Wereszczyńskim przypadły Wam do gustu więc nie mogliśmy odpuścić! Wszyscy wiemy jaki temat izolacji, oddechu i emocji jest ważny w tańcu dlatego też idziemy po więcej! Udało się namówić Przemka by poprowadził dla nas jeszcze jeden warsztat i to już w sobotę 3.12 o 17:00!!! Liczba mijesc ponownie ograniczona.

PRZEMEK WERESZCZYŃSKI:
Tancerz, choreograf, dyplomowany pedagog tańca. Choreograf You Can Dance w Polsce i na Ukrainie. Asystent głównego choreografa Jarosława Stańka oraz tancerz filmu „Kochaj i Tańcz”. Współzałożyciel formacji The Salsa Kings dwukrotnych Mistrzów Polski w Salsie. Wice Mistrz Świata w Salsie, Mistrz Polski w Salsie, II Wice Mistrz Polski w zawodowym tańcu towarzyskim.

Wspólnie ze swoją partnerką Moniką Grzelak zdobył liczne tytuły na międzynarodowej scenie: Wice Mistrzostwo Świata w Salsie, Mistrzostwo Polski w Salsie i Rueda de Casino, Grand Prix na mistrzostwach w Kanadzie, Wice Mistrzostwo na jednym z najważniejszych na świecie turniejów tańca towarzyskiego w Slagharen. Przełomem w karierze był wyjazd do Montrealu, gdzie w ośrodku przygotowań olimpijskich otrzymał gruntowną wiedzę praktyczną i teoretyczną na temat procesu kształtowania dynamiki i motoryki ciała oraz kilkukrotne wyjazdy do Nowego Jorku, gdzie pobierał lekcje w Broadway Dance Center oraz u najlepszych nauczycieli salsy i techniki Dunham, na której bazie prowadzi obecnie bardzo popularne zajęcia pod nazwą Izolacje (latin afro funky).

WARSZTATY Z PRZEMKIEM WERESZCZYŃSKIM W TIMBAILA:
3 GRUDNIA (NIEDZIELA) TIMBAILA DANCE STUDIO
Start: 17:00
• IZOLACJE I SPIN CLASS
• KOSZT CAŁKOWITY 40 ZŁ!
• OBOWIĄZKOWE ZAPISY - 666 865 414 LUB WIADOMOŚĆ PRIV NA FB
• WPŁATY NALEŻY DOKONYWAĆ NA ZAJĘCIACH W SZKOLE TAŃCA TIMBAILA
• TYLKO DOKONANIE WPŁATY JEST GWARANCJĄ REZERWACJI MIEJSCA

DANE DO PRZELEWU:
Maciej Półrolnik
ul. Ossowskiego 10/19
42-200 Częstochowa
numer konta: 26 1090 2398 0000 0001 0295 5399
z dopiskiem „Warszaty z Przemkiem Wereszczyńskim II”

Link do Wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1771842806423278/

Share This