Zbliża się „Wielki Dzień” Twojej przyjaciółki, siostry, kuzynki i to właśnie Tobie przypada zorganizowanie wyjątkowego WIECZORU PANIEŃSKIEGO? Wszystko pięknie, tylko jak przychodzi do konkretów to pomysłów brak, prawda?
Nie musisz się martwić, pomożemy Ci zorganizować niezapomniane atrakcje na TEN wieczór. Gwarantujemy, że przyszła Panna Młoda będzie wspominać go latami.

Nasze nowoczesne studio tańca TIMBAILA DANCE CENTER, lokalizacja w samym sercu miasta i piękne wnętrza pozwalają na przygotowanie różnych wariantów imprezy. Każdy z poniższych wariantów wycenimy indywidualnie w zależności od ilości osób i Waszych potrzeb. To o czym musisz pamiętać, to rezerwacja terminu z dużym wyprzedzeniem.

———PRZYKŁADOWE WARIANTY——–

WARIANT I
POWITALNY SZAMPAN + LEKCJA TAŃCA
Przywitaj Pannę Młodą lampką szampana i zaproś na wspólną naukę kobiecego tańca w szkole tańca Timbaila! Po tej lekcji będziecie gotowe na dalsze imprezowanie! Na pamiątkę otrzymacie filmik video z choreografią, której się nauczycie.
Czas trwania ok 2 - 2,5 h

WARIANT II
WARIANT I + PAMIĄTKOWA SESJA FOTOGRAFICZNA
Nie masz pomysłu na prezent dla Pani Młodej? Przyznaj,
że zdjęcia to wspaniała pamiątka! Możesz zamówić sesje foto (7-10 profesjonalnych zdjęć) i zachować Wasze wspomnienia na zawsze. Zdjęcia są robione w trakcie nauki tańca albo po lekcji kiedy już wszystkie jesteście wyluzowane i nastawione na dobrą zabawę.
* Możliwa opcja zabrania fotografa na imprezę.

WARIANT III
WARIANT I, II + IMPREZA W KLUBIE HAWANA (PIĄTEK lub SOBOTA)
Jest szampan, wspaniała lekcja kobiecych ruchów, jest cudowny prezent, to teraz czas na imprezę! Rezerwujemy Wam najlepszą lożę w Klub Hawana i częstujemy pysznym welcome drinkiem, dodatkowo wstęp do klubu macie za free! Prawda, że to brzmi jak gotowy scenariusz na niezapomniany wieczór panieński?

Nie ma na co czekać. Dzwoń pod numer 666 - 865 - 414 i rezerwuj termin! To najważniejszy pierwszy krok, który musisz wykonać byśmy mogli pomóc Ci w zorganizowaniu niezapomnianego WIECZORU PANIEŃSKIEGO. Sezon w pełni więc i terminy odległe.

Dodatkowe prezenty dla Młodej? Jasne! Fryzura ślubna, makijaż, relaksujący masaż, kwiaty czy dekoracje ślubne to wszystko możesz dostać u nas w promocyjnych cenach. Jesteśmy przygotowani na wiele opcji 😉

Share This