Wiemy, że już dopytujecie o zapisy na nowe grupy salsy od podstaw, dlatego nie będziemy trzymać Was dłużej w niepewności!

Kochani!! Te zajęcia są dla osób dorosłych i młodzieży, które nigdy wcześniej nie tańczyły! Zaczynamy od kompletnych podstaw i uwierzcie nam, naprawdę dacie radę! Zapisy na nowe grupy w 2018 roku wyglądają następująco:

——————SALSA SOLO—————–

Kiedy: Planowany start 16.01 we wotrek o 18:00 - 19:00
Gdzie: Timbaila - szkoła tańca ul. Łódzka 53 b budynek ASAJ
Co to są za zajęcia: Salsa solo – estilo mujeres (czyt. estilo muheres) – Salsa jest popularnym na całym świecie stylem tanecznym. Salsa solo kierowana jest głównie do kobiet – dlatego na tych zajęciach skupimy się wyłącznie na Tobie. Nauczysz się wielu kroków oraz zmysłowych kobiecych ruchów w stylu kubańskim. Salsa charakteryzuje się dużą elegancją i bogatym stylingiem. Jak w większości tańców latynoamerykańskich, bardzo ważna jest izolacja każdej części ciała. Salsa wpłynie pozytywnie na Twoją sylwetkę, sprawność fizyczną, ale również na kondycję psychiczną, bo jest to niezwyle radosny i pełen ekspresji taniec! Znajomość salsy przyda Ci się przy wielu okazjach 🙂 Panie, które tańczą salsę w parach, na salsie solo mogą zdecydowanie poprawić swój styl tańca.
Koszt: 90 zł karnet na 4 wejścia
Zapisy na nowe grupy: 666 865 414 lub wyślij wiadomość na Timbaila - szkoła tańca Zapisy są obowiązkowe. Grupa ruszy jeśli zapisze się minimalana liczba osób na zajęcia. O starcie będziemy informować na fb!

Link do zapisów: http://timbaila.pl/salsa-solo-zapisy/

——————SALSA W PARACH—————–

Kiedy: Planowany start 18.01 w czwartek o 18:00 - 19:00.
Gdzie: Timbaila - szkoła tańca ul. Łódzka 53 b budynek ASAJ
Co to są za zajęcia: Salsa kubańska (casino) w parach – Potocznie mówiąc „Cubana”, tańczona jest na całym świecie, a w Europie bije rekordy popularności.
Salsę kubańską tańczy się w geometrii kołowej i opiera się na tzw. węzłach kubańskich (nudos cubanos). Styl mężczyzny znacząco różni się od stylu kobiety. Powinien być mocny i zdecydowany. Zbędna jest tu nadmierna praca bioder czy nadgarstków. Mężczyzna w salsie kubańskiej emanuje męskością i pewnością siebie. Kobieta kusi i nęci zmysłową pracą bioder, klatki, rąk i bijącą z niej zmysłowością.
Należy pamiętać, że salsa kubańska to szeroko rozumiane szaleństwo! Wolność, radość, zabawa, improwizacja i indywidualny styl tancerza liczą się najbardziej! Salsy można uczyć się całymi latami, bo jest to temat rzeka, ale już po kilku zajęciach można swobodnie ruszać się na parkiecie i bawić się do woli.
Koszt: 90 zł karnet na 4 wejścia
Zapisy na nowe grupy: 666 865 414 lub wyślij wiadomość na Timbaila - szkoła tańca. Zapisy są obowiązkowe. Grupa ruszy jeśli zapisze się minimalana liczba osób na zajęcia. O starcie będziemy informować na fb!

Link do zapisów: http://timbaila.pl/salsa-kubanska-w-parach-zapisy/

—————— HATHA JOGA —————–

30.11 ruszyliśmy z Jogą. Zajęcia odbywają się w każdy czwartek o 20:15 - 21:30. Możesz dołączyć w każdej chwili niezależnie od poziomu zaawansowania.

Aktualny plan zajęć znajdziesz tutaj >>>

Share This