Zapraszamy Cię na II edycję wyjątkowych warsztatów tanecznych z Laurą del Vecchio, tym razem z okazji 15 urodzin Szkoły Timbaila. Gwarantujemy dobrą zabawę i obiecujemy, że będzie merytorycznie, z humorem i na maxa! Nie przegap takiej szansy i zapisz się na wydarzenie.

LAURA DEL VECCHIO

Zaczęła tańczyć w wieku 6 lat. Jako dziecko przez wiele lat zawodowo tańczyła standard i tańce latynoskie. Z sukcesem brała udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Bawarii.

Od najmłodszych lat trenowała hip-hop. Z grupą taneczną Nextotic kilkukrotnie została mistrzynią Niemiec Południowych i Niemiec (2008-2011). W późniejszych latach była jurorką na Mistrzostwach Taf Hip-Hop w Niemczech.

W 2011 roku zaczęła odkrywać swoją miłość do salsy kubańskiej.

Laura jest znana ze swojej wszechstronności i jest doceniana na całym świecie dzięki temu autorskiemu stylowi fusion. Salsa, hip-hop, afro, reggaeton, bachata to tylko niektóre z jej stylów, które można zobaczyć na jej warsztatach.

Laurę del Vecchio można było także zobaczyć na dużym ekranie jako tancerka w odnoszącym sukcesy niemieckim filmie, którego premiera miała miejsce w listopadzie 2016 r. „Witajcie u Hartmannów”.

Oprócz festiwali i kursów Laura del Vecchio pracowała jako choreografka Let’s Dance, Hirmer, Breuninger, Eton, Head Sportswear i pokazów mody.

Na codzień uczy salsy, reggeaton, afro, rumby, bachaty, hip hopu, fusion, Brazillian Butt i Del Vecchio Dance Workout (bardzo taneczny trening z efektem cardio) w swoim Del Vecchio Dance Studio w Monachium.

Dla Laury szczególnie ważne jest przekazywanie swoim uczniom pasji i radości z tańca oraz spójności ruchu z muzyką.

CO dla ciebie przygotowaliśmy?

Warsztaty taneczne:

Czeka na Ciebie 6 godzin niesamowitych zajęć prowadzonych przez uznawaną na całym świecie tancerkę Laurę Del Vecchio! Wszystkie zajęcia prowadzone są solo i przeznaczone są zarówno dla Pań i jak i Panów. Tak jak poprzednio nie chcemy przekroczyć 50 osób na sali, tak abyście mieli jak najlepsze warunki.

Impreza:

Wieczorem zapraszamy Panie i Panów na energetyczną imprezę do Timbaila Dance Center przy ul. Narutowicza 9/13. Wejściówka: 15 zł. Start 21:00.

TAK SIĘ BAWILIŚMY Z LAURĄ ostatnio

plan warsztatów

26.10.2024 SOBOTA
(dla pań i panów)

90 min. – Musicality
90 min. – Salsa fusion

NIEDZIELA 27.10.2024
(dla pań i panów)

90 min. – Bodymovement
90 min. – Reggaetón