PIERWSZE KROKI W SZKOLE TAŃCA TIMBAILA

Jeśli trafiłeś/aś na tę podstronę, to oznacza, że jesteś gotowy/a zrobić pierwsze kroki na parkiecie.

1

Wygodne ubranie

Na pierwsze zajęcia weź ze sobą luźne i wygodne ubranie. Najważniejsza jest swoboda! Dobrze sprawdzą się sportowe legginsy, spodenki czy dresy oraz koszulki z oddychających materiałów.

2

Obuwie

Do tańca idealne są buty z płaską podeszwą, które nie ograniczają ruchów. Na początek wystarczą wygodne trampki. Pamiętaj, że obuwie powinno być czyste i nie pozostawiać śladów na parkiecie.

3

Butelka wody

Taniec to intensywny trening, dlatego ważne jest, aby pamiętać o nawodnieniu. Zawsze miej przy sobie butelkę wody.


4

Ręcznik

iektóre osoby podczas intensywnych treningów lubią mieć ze sobą ręcznik, który używają do wycierania potu z ciała, co zwiększa ich komfort podczas intensywnych ćwiczeń.

5

Pozytywne nastawienie

Taniec to przede wszystkim swoboda i radość. Uśmiechnij się!

W trakcie pierwszych zajęć poznasz podstawy tańca, poczujesz rytm i nauczysz się podstawowych kroków. Nauczyciele w Szkole Tańca Timbaila są profesjonalistami, którzy z pasją przekazują swoje umiejętności i wiedzę, dostosowując tempo nauki do Twoich możliwości.

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania i znajdź odpowiedź!

Aby zapisać się na nasze zajęcia, możesz skontaktować się z nami telefonicznie: (+48) 666 865 414 lub mailowo: kontakt@timbaila.pl i zapytać o dostępne terminy startu nowych grup. Pełną ofertę znajdziesz również na tej stronie internetowej i na Facebook. Jeśli chcesz, wejdź na podstronę @nabory i wypełnij formularz – wtedy automatycznie powiadomimy Cię o dostępnych grupach.

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie: (+48) 666 865 414, mailowo: kontakt@timbaila.pl lub poprzez nasze Social Media: Facebook lub Instagram. Możesz również odwiedzić nas osobiście. Zapraszamy do naszej Szkoły Tańca, która mieści się w Hawana Centrum przy ulicy Gabriela Narutowicza 9/13 w Piotrkowie Trybunalskim.

Nasz aktualny grafik zajęć jest dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce Grafik. Pamiętaj, że godziny zajęć mogą ulec zmianom, dlatego zawsze warto sprawdzić aktualny grafik przed udaniem się na zajęcia.

Dołączenie do zajęć tanecznych w naszej szkole jest możliwe tylko wtedy, gdy trwają zapisy i tworzymy nowe grupy. Zapisy na zajęcia odbywają się regularnie, a nowe grupy formowane są w zależności od ilości zainteresowanych uczestników. Aktualny terminarz nowych grup znajdziesz tutaj oraz naszym Facebookowym profilu.

Tak, warto zapisać się na zajęcia przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej, ponieważ zawsze staramy się kontrolować ilość uczestników. Zapobiega to przepełnieniu sali i zapewnia lepszą jakość zajęć, a także umożliwia instruktorom lepsze planowanie i dopasowanie lekcji do potrzeb Kursantów. Miejsca na zajęcia są limitowane.

Nie ma konieczności wykupowania karnetów. Dla osób początkujących, które nie są jeszcze pewne, czy chcą regularnie uczęszczać na lekcje tańca, zalecamy wykupienie pojedynczej wejściówki. Takie rozwiązanie pozwoli Ci na przetestowanie zajęć i zapoznanie się z atmosferą szkoły tańca bez zobowiązań. Jednak zakup karnetu “z góry” gwarantuje Ci pierwszeństwo miejsca, w nowo otwieranych grupach.

Naszą ofertę karnetów przygotowaliśmy w taki sposób, aby każdy znalazł coś dla siebie. Oprócz pojedynczych wejściówek, mamy również pakiety 4, 8 i 12 wejściówek na zajęcia. Dla najbardziej zdeterminowanych tancerzy przygotowaliśmy pakiet OPEN, który oferuje nieograniczone wejścia na wszystkie zajęcia, zgodnie z naszym grafikiem. Dla osób, które zaczynają przygodę z tańcem i mają jedną godzinę w tygodniu – karnet na 4 zajęcia jest najlepszym rozwiązaniem.

Rozpoczynając przygodę z tańcem, najlepiej wybrać wygodne i stabilne obuwie. Buty powinny mieć miękką, elastyczną podeszwę, która umożliwi swobodne poruszanie się po parkiecie. Jeżeli przed Tobą dopiero pierwsze zajęcia, możesz wybrać sportowe obuwie, a dopiero po czasie rozważyć zakup bardziej profesjonalnych butów. Jeśli nie jesteś pewien, jaki rodzaj butów będzie dla Ciebie najlepszy, porozmawiaj z jednym z naszych instruktorów. Doradzimy Ci, jakie obuwie będzie najbardziej odpowiednie dla Twojego stylu tańca i indywidualnych potrzeb.

Jeśli wybierasz zajęcia solo – nie jest to oczywiście konieczne, jeśli wybierasz zajęcia w parach – możesz zapisać się na zajęcia, jeśli nie masz pary (chociaż jest to mile widziane). W miarę możliwości postaramy się dobrać dla Ciebie wolnego partnera. Ustalamy to zawsze indywidualnie.