SALSA KUBAŃSKA

Salsa to nie tylko taniec. To również forma wyrażenia własnych emocji i poczucie bezgranicznej wolności. W każdym obrocie i kroku jest coś wyjątkowego. Gdy tańczysz salsę, nie tylko bawisz się, ale również doświadczasz głębokiej radości. Ta radość pochodzi z wolności ruchu, z poruszania się w rytm muzyki, z uczucia harmonii z partnerem. Wyraź siebie na parkiecie i rozpocznij z nami naukę salsy!

DOłącz do naszej grupy

Zapisz się na listę oczekujących i zyskaj pewność miejsca w grupie!

SALSA SOLO

Zajęcia przeznaczone dla osób, które chcą rozwijać się indywidualnie. To także doskonały sposób na szlifowanie techniki do późniejszego zastosowania w parze. Podczas zajęć solo przykładamy szczególną uwagę na pracę ciała, koordynację i interpretację muzyki. To także świetny sposób na naukę improwizacji i kreatywności w tańcu. 

SALSA W PARACH

Podczas zajęć dla par koncentrujemy się na nauce prowadzenia – tzw. partnerowania oraz nauce kreatywnych figur i sekwencji ruchów, które możesz wykorzystać na parkiecie. Dzięki pracy w parze nauczysz się tańczyć nie tylko ze swoim partnerem/ partnerką – staniesz się prawdziwym lwem parkietu.

Zapisz się na listę oczekujących

Wypełniając ten formularz, masz pewność, że zawsze zostaniesz powiadomiony/a o naborach do nowych grup tanecznych. Zapisz się na listę oczekujących i odkryj, jak taniec może zmienić Twoje życie!